Választókerületek

a) Érd-Szt.Rókus választókerület; érdi és Szt.Rókusi csoport
Érdi csoport:
Érd, Százhalombatta, Budaörs, Diósd, Tárnok, Sóskút, Pusztazámor, Herceghalom,
Biatorbágy, Törökbálint, +Törökbálinti Tüdőgyógyintézet
Szt.Rókusi csoport:
Szt. Rókus kórház Budapest
b) Dunakanyar-Pilis választókerület; Dunakanyar és Pilisi csoport
Dunakanyar:
Budakalász, Pomáz, Szentendre, Leányfalu, Dunabogdány, Tahitótfalu, Pócsmegyer,
Szigetmonostor, Kisoroszi, Visegrád, Pilisszentlászló, Pilisszentkereszt, Csobánka
Pilis:
Pilisvörösvár, Pilisszentiván, Pilisszántó, Piliscsaba, Solymár, Budakeszi, Perbál, Páty, Zsámbék,
Budajenő, Telki, Tinnye, Üröm, Pilisborosjenő, Tök, Nagykovácsi
c) Dunakeszi-Vác választókerület; dunakeszi és váci csoport
Dunakeszi:
Dunakeszi, Fót, Göd
Vác:
Vác, Galgagyörk, Acsa-Csővár, Bernecebaráti, Váchartyán, Ipolytölgyes, Ipolydamásd,
Kismaros, Kisnémedi, Püspökszilágy, Kemence, Kosd, Kóspallag, Letkés, Márianosztra,
Nagymaros, Nagybörzsöny, Őrbottyán, Őrbottyán-Csomád, Penc, Püspökhatvan,
Rád, Szob, Szokolya, Sződ, Sződ-Csörög, Sződliget, Vácduka, Vácrátót, Vámosmikola-Tésa, Verőce, Zebegény
d) Dabas-Monor-Szigetszentmiklós választókerület; dabasi, monori, szigetszentmiklósi csoport
Dabas:
Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Gyál, Felsőpakony, Inárcs, Kakucs, Ujhartyán, Ujlengyel,
Hernád, Örkény, Táborfalva, Pusztavacs, Tatárszentgyörgy
Monor:
Gomba, Bénye, Káva, Nyáregyháza, Vasad, Csévharaszt, Monor, Gyömrő, Vecsés, Üllő, Maglód,
Ecser, Mende, Uri, Sülysáp, Péteri, Pilis
Szigetszentmiklós:
Szigetszentmiklós, Szigethalom, Halásztelek, Tököl, Szigetcsép, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Ráckeve, Szigetbecse, Makád, Lórév, Dömsöd, Apaj, Kiskunlacháza, Áporka, Majosháza,
Dunavarsány, Délegyháza, Dunaharaszti, Taksony
e) Gödöllő-Kistarcsa választókerület; gödöllői és kistarcsai csoport
Gödöllő:
Gödöllő, Dány, Erdőkertes, Isaszeg, Mogyoród, Szada, Valkó, Vácegres, Váckisujfalu,
Vácszentlászló, Veresegyház, Zsámbok, Aszód, Bag, Domony, Galgahéviz,
Galgamácsa, Hévizgyörk, Iklad, Kartal, Tura, Verseg, Pécel, Csömör, Nagytarcsa
Kistarcsa:
Kistarcsa, Flór Ferenc kórház
f) Cegléd-Nagykáta-Nagykőrös választókerület; ceglédi, nagykátai és nagykőrösi csoport
Cegléd:
Cegléd, Csemő, Ceglédbercel, Albertirsa, Abony, Törtel, Jászkarajenő, Tápiószőlős, Ujszilvás,
Dánszentmiklós, Kőröstetétlen, Mikebuda, Hantháza
Nagykáta:
Nagykáta, Kóka, Pánd, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság,
Tápiószecső, Tápiószele, Tóalmás, Tápiószentmárton, Farmos
Nagykőrös:
Nagykőrös, Kocsér, Nyársapát